HOME Dreamwood

HOME Dreamwood

DREAMWOOD  gresová dlažba 19,3 x 120,2 cm jedinečná imitácia dreva. Vynikajúci patent na zavedenie tohto vďačného materiálu, v ktorom je vlhkosť - ako je kúpeľňa alebo kuchyňa. Jedná sa o rektifikované dlažby, vhodné na steny a podlahy, ktoré sa môžu používať v interiéri aj exteriéri. Okrem toho glazovaný povrch poskytuje proti sklzové vlastnosti, preto sú vhodnými dlažbami pre haly a balkóny.

Môžeme použiť ako obklady do kúpeľne, kde prinášajú útulnú atmosféru, ktorá prispieva k odpočinku, a kuchynský kútik sa vďaka nim stane praktickým rozšírením obývačky. Nepohlcujú vlhkosť, takže kúpeľňové obklady sa nachádzajú v sprche a ako kuchyňa - vyplňuje priestor medzi skrinkami.

Tento typ glazovaných gresových dlaždíc sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči poškodeniu a oderu a zároveň má protišmykový povrch. To, v kombinácii s mrazuvzdornosťou a vplyvom rôznych poveternostných podmienok, z nich robí dokonalú dlažbu či obklad nielen do kupelne obyvačky ale aj terasy. Vďaka ich rozmerom je ľahké ich usporiadať tak, aby imitovali drevené dosky . Až 12 tvary jednom odtieni rôzne na miešaných dlažieb v balení. Dokonalá imitácia dreva