Radaway IDEA KDD obdĺžnikový sprchový kút 100 x 110 x 205 cm 387062-01-01L+387063-01-01R - 100 x 110 cm
Radaway IDEA KDD obdĺžnikový sprchový kút 100 x 110 x 205 cm 387062-01-01L+387063-01-01R
- Katalógové číslo: 387062-01-01L+387063-01-01R
14 dní
-
70 x 70 cm
680,26 €
-
70 x 75 cm
680,26 €
-
70 x 80 cm
693,76 €
-
70 x 90 cm
707,36 €
-
70 x 100 cm
678,66 €
-
70 x 110 cm
691,16 €
-
70 x 120 cm
703,96 €
-
75 x 70 cm
680,26 €
-
75 x 75 cm
680,26 €
-
75 x 80 cm
693,76 €
-
75 x 90 cm
707,36 €
-
75 x 100 cm
678,66 €
-
75 x 110 cm
691,16 €
-
75 x 120 cm
703,96 €
-
80 x 70 cm
693,76 €
-
80 x 75 cm
693,76 €
-
80 x 80 cm
707,16 €
-
80 x 90 cm
678,46 €
-
80 x 100 cm
691,36 €
-
80 x 110 cm
703,76 €
-
80 x 120 cm
716,66 €
-
90 x 70 cm
707,36 €
-
90 x 75 cm
707,36 €
-
90 x 80 cm
678,46 €
-
90 x 90 cm
691,36 €
-
90 x 100 cm
704,26 €
-
90 x 110 cm
716,66 €
-
90 x 120 cm
729,56 €
-
100 x 70 cm
678,66 €
-
100 x 75 cm
678,66 €
-
100 x 80 cm
691,36 €
-
100 x 90 cm
704,26 €
-
100 x 100 cm
717,06 €
-
100 x 110 cm
729,56 €
-
100 x 120 cm
742,46 €
-
110 x 70 cm
691,16 €
-
110 x 75 cm
691,16 €
-
110 x 80 cm
703,76 €
-
110 x 90 cm
716,66 €
-
110 x 100 cm
729,56 €
-
110 x 110 cm
742,06 €
-
110 x 120 cm
754,86 €
-
120 x 70 cm
703,96 €
-
120 x 75 cm
703,96 €
-
120 x 80 cm
716,66 €
-
120 x 90 cm
729,56 €
-
120 x 100 cm
742,46 €
-
120 x 110 cm
754,86 €
-
120 x 120 cm
767,76 €
Predajne a termíny dodania
Radaway IDEA KDD obdĺžnikový sprchový kút 100 x 110 x 205 cm 387062-01-01L+387063-01-01R
| Rozmer | 100 x 110 cm |
| Výška | 205 cm |
| Sklo | Bezpečnostné sklo kalené |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Farba skla | Číre s povlakom Easy Clean |
| Profil | Chróm |
| Typ otváranie | Dvojkrídlové posuvné dvere |
| Uzatváranie | Magnetické tesnenie |
- Systém upevnenia na stenu profilmi umožňuje vyrovnanie zakrivenia steny
- dvere je možné vyklopiť, čo uľahčuje čistenie
- elastomer seals - odolné voči zmenám teploty a vlhkosti
- možnosť inštalácie na dlažbu aj na vaničku
- možnosť inštalácie s aj bez prahovej lišty
