Roca INSPIRA Round FINECERAMIC ® umývadlo na dosku 37 x 37 cm, biele SUPRAGLAZE® A327523S00 - Biele SUPRAGLAZE®
Roca INSPIRA Round FINECERAMIC ® umývadlo na dosku 37 x 37 cm, biele SUPRAGLAZE® A327523S00
- Katalógové číslo: A327523S00
do 14 dní
-
Biela lesklá
320,56 €
-
Biele SUPRAGLAZE®
336,96 €
-
Biela matná
362,06 €
-
Bežové
362,06 €
-
Onyx
362,06 €
Predajne a termíny dodania
Roca INSPIRA Round FINECERAMIC ® umývadlo na dosku 37 x 37 cm, biele SUPRAGLAZE® A327523S00
| Výrobca | Roca |
| Názov | Inspira |
| Typ výrobku | Keramické umývadlo na dosku |
| Materiál skrinka | FINECERAMIC ® |
| Farba | Biela |
| Povrchová úprava | SUPRAGLAZE® |
| Rozmer | 37 x 37 cm |
| Výška | 14 cm |
| Objem | 11,2 l |
| Prepad | Nie |
| Otvor na batériu | Nie |
| Váha | 5,2 kg |
