Roca INSPIRA Round FINECERAMIC ® umývadlo na dosku 37 x 37 cm, biele matné A32752R620 - Biela matná
Roca INSPIRA Round FINECERAMIC ® umývadlo na dosku 37 x 37 cm, biele matné A32752R620
- Katalógové číslo: A32752R620
do 14 dní
-
Biela lesklá
307,26 €
-
Biela SUPRAGLAZE®
324,36 €
-
Biela matná
346,96 €
-
Béžova
346,96 €
-
Onyx
346,96 €
Predajne a termíny dodania
Roca INSPIRA Round FINECERAMIC ® umývadlo na dosku 37 x 37 cm, biele matné A32752R620
| Výrobca | Roca |
| Názov | Inspira |
| Typ výrobku | Keramické umývadlo na dosku |
| Materiál skrinka | FINECERAMIC ® |
| Farba | Biela matná |
| Povrchová úprava | Nie |
| Rozmer | 37 x 37 cm |
| Výška | 7,5 cm |
| Objem | 8,7 l |
| Prepad | Nie |
| Otvor na batériu | Nie |
| Váha | 3,7 kg |
