Roca INSPIRA Soft FINECERAMIC® umývadlo na dosku 37 x 37 cm, biele matná A327502620 - Biela matná
Roca INSPIRA Soft FINECERAMIC® umývadlo na dosku 37 x 37 cm, biele matná A327502620
- Katalógové číslo: A327502620
do 14 dní
-
Biela lesklá
320,56 €
-
Biele SUPRAGLAZE®
336,96 €
-
Biela matná
362,06 €
-
Bežové
362,06 €
-
Onyx
362,06 €
Predajne a termíny dodania
Roca INSPIRA Soft FINECERAMIC® umývadlo na dosku 37 x 37 cm, biele matná A327502620
| Výrobca | Roca |
| Názov | Inspira |
| Typ výrobku | Keramické umývadlo na dosku |
| Materiál skrinka | FINECERAMIC ® |
| Farba | Biela matná |
| Povrchová úprava | Nie |
| Rozmer | 37 x 37 cm |
| Výška | 14 cm |
| Objem | 12,3 l |
| Prepad | Nie |
| Otvor na batériu | Nie |
| Váha | 6,5 kg |
