Home KATACHI-C kúpeľňový radiátor 92 x 53 cm, čierny, pripojenie štandard GRŁ-G/C-920X530-CZ - Čierny, pripojenie štandard
Home KATACHI-C kúpeľňový radiátor 92 x 53 cm, čierny, pripojenie štandard GRŁ-G/C-920X530-CZ
- Katalógové číslo: GRŁ-G/C-920X530-CZ
do 14 dní
-
Biely, pripojenie štandard
99,36 €
-
Čierny, pripojenie štandard
107,26 €
Predajne a termíny dodania
| Sklad K | 9 ks |
Home KATACHI-C kúpeľňový radiátor 92 x 53 cm, čierny, pripojenie štandard GRŁ-G/C-920X530-CZ
Tradičný funkčný rebríkový radiátor vybavený profilmi v tvare písmena C, ktoré umožňujú voľné zavesenie uterákov.
Ideálne pre tradičné interiéry.
| Výrobca | Home |
| Séria | KATACHI-C |
| Typ | Kúpeľňový radiátor |
| Prevedenie | Čierny |
| Šírka | 53 cm |
| Výška | 92 cm |
| Výkon | 536W |
| Typ radiátora | Rebrík |
| Farba | Čierny |
| So vstavaným ohrievačom | Nie |
| Pripojenie | štandard |
