Radaway TORRENTA PDJ štvrťkruhový sprchový kút 90 x 90 x 185 cm - posledný dopredajový kus - Sklo grafit, pravý
Výrobca:
Radaway
Séria:
Torrenta PDJ
Radaway TORRENTA PDJ štvrťkruhový sprchový kút 90 x 90 x 185 cm
- Katalógové číslo: 31800-01-05N
Expedujeme do 24 hodín
-
Sklo číre, pravý
594,06 €
-
Sklo číre, ľavý
594,06 €
-
Sklo grafit, pravý
420,94 €
Predajne a termíny dodania
| Centrálny sklad Tvrdošín | 1 ks |
Radaway TORRENTA PDJ štvrťkruhový sprchový kút 90 x 90 x 185 cm, pravý, sklo grafit
| Rozmer | 90 x 90 cm |
| Výška | 185 cm |
| Sklo | Bezpečnostné sklo kalené |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Farba skla | Grafit |
| Profil | Chróm |
| Typ otvárania | Otváranie von |
| Dvere | Jednokrídlové |
| Uzatváranie | Magnetické tesnenie |
| Prevedenie | Pravé |
